Vse člane Smučarskega Društva Kras vabimo, da se v četrtek, 25. maja 2017 ob 18.00 uri, na turistični kmetiji UKMAR v Ponikvah, udeležite občnega zbora!

Vabilo z dnevnim redom je v priponki.

Se vidimo!

Priponke:
Datoteka
Prenesi to datoteko (vabilo obcni zbor_2017.pdf)vabilo
Slike ob uspešnem zaključku šole smučanja v Forni di Sopra ki smo jih uspeli ujeti v naš objektiv, si lahko ogledate in prenesete iz povezave: SLIKE_FORNI_2017

Lep smučarski pozdrav! Vidimo se naslednjo sezono!

Ekipa SD Kras
Dragi ljubitelji smučanja,

za nami je še eno nepozabno in uspešno zimovanje Andalo 2017.
Tkali smo nova prijateljstva, otroci pa so v šoli smučanja pridobivali in izpopolnjevali svoje smučarsko znanje ter spretnosti. Za to so "krivi" prav naši učitelji smučanja in deskanja, pod vodstvom Luke Jedrejčića, katerim se še posebej zahvaljujem.
Zahvala gre Ljubotu Mijatoviću in Matijažu Bohincu, ki sta poskrbela za ugodno namestitev in da so vse aktivnosti  tekle kot je treba!
Hvala tudi vsem članom upravnega odbora in vsem, ki ste kakor koli pomagali in nas podpirali, da je zimovanje uspelo.

Hvala tudi vsem vam, ki ste z nami preživeli zimovanje, saj tudi brez vas zimovanje ne bi bilo tako prijetno in zabavno.

Številne trenutke smo ujeli tudi v fotoaparat. Fotografije si lahko ogledate in prenesete na spodnjih povezavah:

slike šole       slike tekme      slike podelitve

Smučarski pozdrav,
Enzo Jedrejčić,  predsednik SD Kras