Smučarski sejem
Sobota 3. novembra,
je dan, ko lahko kupite ali zamenjate vašo rabljeno smučarsko opremo.
Na sejmu boste imeli možnost spoznati najnovejšo opremo znamke ELAN, HEAD, VOLKL, in druge.
Dobimo se ob 9 uri na Bazoviški ulici (stara telovadnica) v Sežani.
Urnik sejma: od 9 do 17 ure. Vstopnine ni!
Na sejmu bomo sprejemali prijave za šolo smučanja in deskanja, otvoritev sezone na Kronplatzu in zimovanja v Andalu!
Se vidimo!

Priponke:
Datoteka
Prenesi to datoteko (letak2018.pdf)Smučarski sejem 2018
Pozdravljeni ljubitelji smučanja in deskanja!

Še je čas za vpis v šolo smučanja in deskanja!
Ne odlašajte, sneg bo kmalu pobelil strmine!
Za zgodnje prijave do 15.11.2018 boste otroka vpisali v šolo za samo 195€! za 7 izletov!
Podrobnosti  dobite pod rubriko: Šola smučanja in deskanja

Ne odlajšajte!

Destinacija zimovanja - ANDALO/MOLVENO

Tudi letos smo se za Vas potrudili in skrbno izbrali destinacijo za zimovanje.
Za zimsko sezono 2018/2019 smo za člane Smučarskega Društva Kras ponovno pripravili zimovanje na preizkušeni destinaciji Andalo- Molveno in sicer od 23. februarja do 02. marca 2019, med šolskimi zimskimi počitnicami OBALNO KRAŠKE, OSREDNJE SLOVENSKE REGIJE.
Vasica Andalo, ki je znana po bogati športno-turistični ponudbi (športni center, drsališče, bazen, nočni bari, razni organizirani kulturni in športni dogodki). Čudovita narava je raj za številne aktivnosti tekom celega leta. Molveno leži ob obalah jezera Molveno, največjega ledeniškega jezera, katerega obdajajo planine in gozdovi. Bregovi se spuščajo proti jezeru do same obale z višine 2000 m. Žičnice povezujejo mesto s pobočji Pradel-Montanare, ki ne veljajo za zahtevna smučarska območja, zato je smučanje tukaj primerno tudi za družine z otroki.

Zimovanje - Andalo 2019Zimovanje - Andalo 2019

Smučarski center PAGANELLA

Sodobno opremljeno smučarsko središče na istoimenski planoti, z zelo dobro povezanim sistemom žičnic obsega 50 km prog različnih zahtevnostnih stopenj, 90 % smučišč pa je opremljenih tudi s snežnimi topovi. Je del smučarskega področja 'Skirama Dolomiti Adamello Brenta'. Tudi ljubitelji teka na smučeh bodo tukaj prišli na svoj račun, saj razpolagajo s 3 km dolgo stezo okoli jezera Andalo, zvečer pa osvetlijo še dodatnih 5 km stez skozi gozd. Ukvarjate se lahko s številnimi športnimi aktivnostmi na prostem ali v zaprtih prostorih: poleg smučanja se lahko pozimi popeljete s sanmi s konjsko vprego, poleti so zelo aktualni dolgi sprehodi po naravnem parku Adamello-Brenta, lahko pa se odpravite tudi na plavanje, drsanje ali v fitnes. Smučarsko središče tako obiskujejo gostje pozimi in poleti.

Zimovanje - Andalo 2019Zimovanje - Andalo 2019

Dodatne informacije dobite v spodnjih priponkah, lahko nas pokličete na društveni telefon