Vse člane Smučarskega Društva Kras vabimo, da se v petek, 18. maja 2018 ob 18.00 uri, v BAR / VINARSTVO Marjan Tavčar v Dutovljah, udeležite občnega zbora!

Vabilo z dnevnim redom je v priponki.

Se vidimo!

Priponke:
Datoteka
Prenesi to datoteko (obcni zbor.pdf)vabilo na obcni zbor 2018
Slike ob uspešnem zaključku šole smučanja v Forni di Sopra ki smo jih uspeli ujeti v naš objektiv, si lahko ogledate in prenesete iz povezave: SLIKE_FORNI_2018

Lep smučarski pozdrav! Vidimo se naslednjo sezono!

Ekipa SD Kras
Sobotni izlet, vikend izlet in tekma v veleslalomu za ZAKLJUČEK ŠOLE SMUČANJA v Forni di Sopra 10. in 11. marca 2018.

Zaradi pravočasne rezervacije hotela, tisti ki boste z nami preživeli vikend, do najkasneje 08. marca, pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. za vašo prijavo, ali pokličite Darjo na 031 344 214. Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest, zato ne odlašajte!

Podrobnosti o sobotnem in dvodnevnem izletu dobite v spodnjih priponkah.

Se vidimo!

Predsednik SD Kras,  Enzo Jedrejčić