Splošno o šoli smučanja

Celoletna šola smučanja je namenjena vsem otrokom, ki si želijo učiti smučati ali izpopolniti že pridobljeno znanje. Šolo bodo izvajali naši domači visoko izobraženi kadri, kateri so že v prejšnjih sezonah in bodo tudi v bodoče z moderno metodiko in raznovrstnimi rekviziti podajali znanje o najsodobnejših tehnikah alpskega smučanja in deskanja. V društvu želimo, da se bo vaš otrok počutil domače, zato strmimo k temu, da bo na vseh sedmih izletih z istim učiteljem!

Tudi v sezoni 2019/2020 bodo šole SUBVENCIONIRANE!!!

Šole v Smučarskem Društvu Kras se bodo odvijale v teh oblikah:

• celoletna šola alpskega smučanja
  • tekmovalna šola alpskega smučanja

Celoletna šola smučanjaCeloletna šola smučanja

Celoletna šola smučanja:

Tečaji v celoletni šoli bodo potekali v okviru sobotnih izletov na italijanskih smučiščih Piancavallo, Zoncolan in Forni di Sopra. Šola bo zajemala 7 sobotnih izletov, kar omogoča dovolj časa za osvajanje in utrjevanje vseh smučarskih veščin ter je namenjena otrokom starosti 6-15 let.

• 220 EUR na tečajnika za 7 izletov!

• vsak naslednji tečajnik iz iste družine 190 EUR

V ceni šole je zajeto:

• šola in celodnevno spremstvo učitelja
  • avtobusni prevoz
  • predvidoma: 7x izlet (od tega eden dvodnevni)

V ceni šole ni zajeto:

• smučarska karta, ( otroci do 10 let oz. letniki 2011 in mlajši, ne plačajo smučarske karte! )
  • prehrana

Šola se izvede v kolikor so prijavljeni najmanj 4 tečajniki.
Prijavnica je v spodnji priponki. Izpolnjeno prijavnico shranite kot datoteko na vaš osebni računalnik in jo pošljite na e-mail naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Podrobne informacije dobite pri Darji Sever na tel. 031 344-214