Splošno o šoli smučanja in deskanja

Celoletna šola smučanja in deskanja je namenjena vsem otrokom, ki si želijo učiti smučati, deskati oziroma izpopolniti njihovo znanje. Šolo bodo izvajali naši domači visoko izobraženi kadri, kateri so že v prejšnjih sezonah in bodo tudi v bodoče z moderno metodiko in raznovrstnimi rekviziti podajali znanje o najsodbnejših tehnikah alpskega smučanja in deskanja. V društvu želimo, da se bo vaš otrok počutil domače, zato strmimo k temu, da bo na vseh sedmih izletih z istim učiteljem!

Tudi v sezoni 2017/2018 bodo šole SUBVENCIONIRANE!!!

Šole v Smučarskem Društvu Kras se bodo odvijale v teh oblikah:

• celoletna šola alpskega smučanja in bordanja
  • tekmovalna šola alpskega smučanja
  • UPS vadbeni program za odrasle

Celoletna šola smučanja in deskanja 2017/2018Celoletna šola smučanja in deskanja 2017/2018

Celoletna šola smučanja in deskanja:

Tečaji v celoletni šoli bodo potekali v okviru sobotnih izletov na italijanskih smučiščih Piancavallo, Zoncolan in Forni di Sopra. Šola bo zajemala 7 sobotnih izletov, kar omogoča dovolj časa za osvajanje in utrjevanje vseh smučarskih veščin ter je namenjena otrokom starosti 6-15 let.

• 220 EUR*/tečajnika
  • vsak naslednji tečajnik iz iste družine 190 EUR*

V ceno šole je zajeto:

• šola in celodnevno spremstvo učitelja
  • avtobusni prevoz
  • predvidoma: 7x izlet (od tega eden dvodnevni)

V ceno šole ni zajeto:

• smučarska karta, ( otroci do 10 let oz. letniki 2009 in mlajši, ne plačajo smučarske karte! )
  • prehrana

Šola se izvede v kolikor so prijavljeni najmanj 4 tečajniki.
Prijavnica je v spodnji priponki. Izpolnjeno prijavnico shranite kot datoteko na vaš osebni računalnik in jo pošljite na e-mail naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Podrobne informacije dobite pri Darji Sever na tel. 031 344-214