Splošno o šoli smučanja

Celoletna šola smučanja je namenjena vsem otrokom, ki si želijo učiti smučati ali izpopolniti že pridobljeno znanje. Šolo bodo izvajali naši domači visoko izobraženi kadri, kateri so že v prejšnjih sezonah in bodo tudi v bodoče z moderno metodiko in raznovrstnimi rekviziti podajali znanje o najsodobnejših tehnikah alpskega smučanja. V društvu želimo, da se bo vaš otrok počutil domače, zato strmimo k temu, da bo na vseh petih izletih z istim učiteljem!

Tudi v sezoni 2021/2022 bodo šole SUBVENCIONIRANE!!!

Šole v Smučarskem Društvu Kras se bodo odvijale v teh oblikah:

• celoletna šola alpskega smučanja
  • tekmovalna šola alpskega smučanja

Celoletna šola smučanjaCeloletna šola smučanja

Celoletna šola smučanja:

Tečaji v celoletni šoli bodo potekali v okviru sobotnih izletov na slovenskem smučišču Cerkno. Šola bo zajemala 5 sobotnih tečajev, kar omogoča dovolj časa za osvajanje in utrjevanje vseh smučarskih veščin ter je namenjena otrokom starosti 6-15 let.

• 175 EUR na tečajnika za 5 sobot!

• vsak naslednji tečajnik iz iste družine 165 EUR

V ceni šole je zajeto:

• šola in celodnevno spremstvo učitelja na smučišču
  • predvidoma: 5x sobotnih tečajev

V ceni šole ni zajeto:

• smučarska karta SKI-PASS
    • prevoz do smučišča
    • prehrana

Cena smučarske karte za smučišče CERKNO:

otroci do 6 leta               1,00€
         od 7 do 15 let     14,50€
mladina od 16 do 25 let 17,50€
odrasli nad 26 let          25,00€
*za vse velja doplačilo za kavcijo 5,00€ katero dobite povrnjeno ob koncu dneva.

Prijavnica je v spodnji priponki. Izpolnjeno prijavnico shranite kot datoteko na vaš osebni računalnik in jo pošljite na e-mail naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Za prijavo na sobotni izlet s šolo smučanja pokličite Darjo Sever na društveni telefon 031 344-214

Prijavnica - celoletna šola smučanja 2021/2022

Podrobne informacije dobite pri Darji Sever na tel. 031 344-214